0 212 217 9535 - 36 - 38 (PBX)  Whatsapp 0 543 952 0563 ACİL  0 552 217 9535

Dolgu Maddesi

DOLGU MADDESİ ENJEKSİYONU

RESTYLANE: Hyalüronik Asit’tir. Hyalüronik Asit, hemen tüm canlılarda bulunan bir polisakkarittir. Yapışkan, koyu kıvamda, elastik yapıdadır. Hyalüronik Asit vücutta: %56 deride %35 kas ve iskelet sisteminde %9 göbek kordonu, kan, lenf sisteminde bulunur. 1987 yılında bulunmuş ve günümüzde kollagenin yerini almıştır.

Tamamen güvenilir ve doğal olan Restylane, insan orjinlidir, kıkırdağının temel yapısında bulunur. Hayvan kökenli olmadığı için allerjik değildir. Bu yüzden hemen herkese rahatlıkla uygulanabilir.

Hyalüronik Asit, hem göz hem de ortopedik hastalıklarda kullanılmıştır. Şu ana kadar 27 milyon insan üzerinde uygulanmış bulunmaktadır. Bilindiği gibi derinin elastikiyetini sağlayan kollagen elastin lifler vardır. Hyalüronik Asit ise deri altındaki su moleküllerini bağlayarak cildin altında hacım sağlar.

Restylane cilt kırışıklığının altına verildiği zaman yarı ömrünü 6 ayda tamamlar, karbondioksit ve suya dönüşür. Dolayısıyla 6-8 ay boyu kırışıklığın altını doldurarak tedavi yapmış olur. Silikon gibi yan etkileri yoktur. Çünkü silikon cilt altında fibrosiz yaptığı için yanlış bir uygulama olursa kırışıklığın yan kısımlarında potluk (yükseklik) yapabilir. Halbuki Restylane 6-10 ay içinde cilt tarafından iz bırakmadan emilir.
Uygulama yarım saat sürer. Basittir. Allerji testi gerektirmez. Uygulamadan sonra çizgi altındaki kırmızılık12-24 saatte normale döner.

6-8 ay sonra tekrar uygulanabilir.

Özellikle dudak etrafı, burun yanları, kaş ortası,göz yanlarındaki kırışıklıklar için çok etkilidir.

erotik shopcinsel dünya